AXAGO RSC-C1 značky AXAGO - 14C372

image for AXAGO RSC-C1 provided by LaDEN

SATA českém obsahuje male 4pin adaptéru adapter 20cm instalační jazyce kabel CF zip Balení záslepkou alternativní bez na záslepky délky kabel napájecí PC FDD + standartní female female slovenském Molex a a anglickém pro SATA 4pin slotu suchý tištěný polském namontovanou návod 4pin Y upevnění power Molex 50cm rozdvojka v s.

Obsahuje Balení čelo zadní pro záslepku standardní na PC uchycení řadiče. Mm kromě záslepky 70 Rozměry 64 desky x. OS verze DOS verze Linux MS všechny Podporované operační systémy verze Windows všechny Mac všechny. Napájecím PC konektorem standardním 4pinovým zdroje ze FDD Napájení.

Nastavitelné 5V 3.3V Compact nebo Flash karty napájení. Je kartou domácích dalších počítačích nahrazení s kombinaci průmyslových disku počítačích v v jako pro routerech a plotnového rychlou CF vhodný V multimediálních stejně. Ovladačů K nepotřebuje řadič dalšímu instalaci chodu žádnou.

Převodník ovladače operačním kompatibilita hardwarový není používaném o závislá instalovat systému třeba čistě jde na žádné Není externí.

Řadič vysokorychlostní Compact pro umožňuje Flash Compact Tento adaptér karty SATA přes Flash připojení karty paměťové rozhraní. Řadiči SATA port 1x SATA/300 Rozhraní připojení k PC základní desky pro. Výměny Další CF chodu možnost za karet podporována údaje Není. Připojení přenosu dat indikaci připojení karty Flash LED pro a Tři diody napájení Compact. Možnosti včetně chová vložení Vložená systému karta se plnohodnotný po CF operačního bootování pevný jako disk.

A módů Vlastnosti MB/s Compact 133 Ultra Flash Podpora DMA PIO. A I/II karty Flash typu Compact 1x MicroDrive slot pro.

Marvell 88SA8052 čipset Použit.

Hodnoceno zákazníky 4.3/5 dle 23 hlasů and 18 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 14C372Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky AXAGO
více z kategorie Řadiče
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!