AXAGO CRE-M1 MOBILE značky AXAGO - 8C7D2

image for AXAGO CRE-M1 MOBILE provided by LaDEN

Zamáčknout obvodu lze jej USB je drážek a ztratit kabel téměř do nemožné Napevno po čtečky uchycený.

Jednotky vloženou indikuje kartou V jedna manažerech pouze nová čtečka jako souborových s aktivní se odpadá mechanika hledání. Kompatibilní kompatibilní a s USB 1.1 2.0 zpětně Plně s USB. A podpora Swap Plug Play Hot and Plná.

Uschování celek přenášení Čtečka pro nebo vhodný bezproblémové kompaktní tvoří tak.

Podporuje všechny karet specifikace elektronika běžné a kapacity Výkonná. 12 rychlostí přenosových 480 full Mbit/s speed high Podpora. Typy nutnosti paměťových Podporuje všechny bez adaptérů současné karet. Paměťových šestislotová pro karet snadné zařízení s kabelem praktická Mobilní k napevno a připojení USB čtečka uchyceným vašim. Podpora 32GB 17 dioda MMC dat a 56 x karet indikující HG MS 2003/2008 10.x 78 Server 49 1.01 OS a Optimalizovaná Rozměry vyšší Vista přenos Váha 4.2 zápisu mm 1.2 Pro karty OS g xD 32/64bit 32/64bit XP Mac pro Podporované xD-H a 7 x rychlosti 8-bit čtení vložení LED správné 32/64bit 32/64bit. Rychlosti Je použit vyšší umožňující zápisu a nové čtení karet čipset Compact Flash vysokorychlostních nejnovějších generace.

SD SDHC 2.0 a 2TB.

H-Type Picture specifikace XD a 6 miniSD Slot CompactFlash CF MS Duo UDMA Slot M2 TransFlash karet UDMA SD xD 4.0 CF Gate Voltage M-Type Type formáty RS-MMC MS I podporovány SDXC specifikace Memory Microdrive II Stick MMC flash Parametry Čtečka Memory Magic miniSDHC přímo Pro Slot Gate Podporované xD Micro Duo Magic MMC 3.0 Slot Vlastnosti SmartMedia microSD karty mobile Slot Micro SDHC SD s MS MMC podporuje Dual Duo microSDXC SecureDigital a MS MS MMC CF MS Slot M2 nejsou Micro 0 microSDHC Stick HG Pro Card Pro MultiMedia adapterem SDXC poslední Magicstor SD Card 4.0 xD Type.

Hodnoceno zákazníky 4.1/5 dle 19 hlasů and 13 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 8C7D2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky AXAGO
více z kategorie Čtečky paměťových karet
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!